Ось і стартував пришкільний англомовний табір, якого діти з нетерпінням очікували. Вихованцями мовного табору «Friendship» («Дружба») стали учні 5-6 класів нашої гімназії.

Перший день табору, «День знайомств» («The day of Acquaintance»), був дуже насиченим. Роботу розпочали із офіційного відкриття табору. Діти ознайомилися із режимом роботи.

Після лінійки всі виконали ранкову зарядку із музичним супроводом англійською мовою, що зарядило учнів позитивними емоціями на цілий день.

Після цього ми оформили стінгазету нашого табору.

Учні із задоволенням обговорили та написали правила поведінки, яких всі будуть дотримуватися.

За допомогою жеребкування учні були поділені на 2 загони. Кожен загін придумав назву, девіз та створили креативні емблеми. Перший загін обрав назву «Crazy Fruits» (“Шалені фрукти») та девіз «Fruits are realy nice, so be sure to have a slice”. Друга команда обрала назву “Smile” («Посмішка») та девіз «Summer time is time for play. We’re happy all the day. Кожен загін представив свою команду.

Після представлення учні із радістю грали в ігри, які допомогли краще познайомитись один із одним.

По завершенню роботи діти отримали багато хороших емоцій та вражень.

Категорії: Мовний табір

0 коментарів